Najnowsze artykuły, wstęp - link czytaj więcej cała treść

Niebylec, dnia 10-03-2017

Zadbaj o swoją urodę.

 

wstep m6 marca, z okazji zbliżającego się „Dnia Kobiet” Gminny Ośrodek Kultury  w Niebylcu gościł  panie, które przyjęły zaproszenie do udziału w spotkaniu pod hasłem „Zadbaj o swoją urodę”. Nad przebiegiem programu czuwała Renata Kozdraś, która w imieniu organizatora imprezy przywitała przybyłych gości.   Najważniejszym punktem programu było skorzystanie z fachowych porad zawodowej kosmetyczki, fryzjerki czy stylistki paznokci.

Wśród uczestników spotkania znaleźli się bowiem specjalni goście- eksperci od pielęgnacji ciała; Anna Maciaszkiewicz -kosmetyczka i właścicielka gabinetu kosmetycznego Andżelika Ciuł- stylistka paznokci oraz Katarzyna Zaremba - fryzjerka i właścicielka studia fryzur, Natalia Świder- fryzjerka. Uczestniczące w spotkaniu panie miały okazje porozmawiać o sprawach dotyczących pielęgnacji i kosmetyki całego ciała, dowiedziały się jak dbać o włosy i paznokcie. Poruszone tematy dotyczyły także możliwości technicznych i rodzajów zabiegów pielęgnacyjnych
w poszczególnych gabinetach. W trakcie spotkania wybrane panie mogły skorzystać ze swoistej metamorfozy, przy pomocy ekspertów uzyskały odpowiedni makijaż , poprawiły fryzurę czy pomalowały paznokcie. Wśród pań, które poddały się zabiegom znalazły się : Jadwiga Sworst, Danuta Lubas, Ewa Tarańska oraz Małgorzata Wyżykowska, Agnieszka Domaradzka oraz Maria Mazur. Garść humoru zapewnił występ kabaretowy grupy „Spojrzenie”, który w krótkich scenkach zajął się kobiecymi, codziennymi problemami. Zebrani mieli okazję zastanowić się nad tym jak robi się zakupy - oczami mężczyzny, jak wybrać się na bankiet, co podarować kobiecie i czy życie płci pięknej to tylko przyjemność. W tych krótkich obrazach scenicznych zaprezentowali się: Edyta Jakóbska i Karolina Ćwiąkała oraz Eryk Trojanowski, Artur Szlachta , Maciej Wnęk i Ireneusz Organ. W części muzycznej usłyszeliśmy Justynę Olak, a nad stroną techniczną czuwał Bartosz Siciak. Na koniec wśród zebranych wylosowano pamiątkowe upominki, sponsorowane przez organizatora i specjalnych gości. Przy losowaniu kuponów pomocą służyła Karolina Sołtys, której bardzo dziękujemy. W czasie spotkania trwała miła i kawiarniana atmosfera, dla gości przygotowano bowiem słodko-słony poczęstunek. Wszystko zarejestrowała obecna również jasielska telewizja internetowa.
Na koniec mała refleksja: Myślę, że temat i propozycja świętowania „Dnia kobiet” w ten sposób był ciekawy i panie obecne na spotkaniu wyszły z niego zadowolone. Szkoda tylko, że tak mało kobiet z tej propozycji skorzystało. Już teraz zapraszamy Drogie Panie na podobny babski wieczór w przyszłym roku.

 

Kliknij w obraz i oglądaj galerię.