Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

 • Głos Niebylca - kwartalnik

  Pierwszy numer gazety lokalnej „Głosu Niebylca” ukazał się w marcu 1994 roku, powstał z inicjatywy Gminnego Ośrodka Kultury i Zarządu Gminy w Niebylcu. Głównym celem powołania czasopisma była dokumentacja i rejestracja wydarzeń kulturalnych, gospodarczych i społecznych.

 • Dni Niebylca

  Dni Gminy Niebylec, organizowane są przez GOK w Niebylcu. Co rok w dniach  6-7 lipca. Zawsze jest kolorowo, wesoło i głośno. Każdy mia okazję znaleźć coś dla siebie i odpocząć od codzienności poprzez rozrywkę.

 • Dożynki Gminne

  Dożynki to wyjątkowe święto dla wszystkich mieszkańców gminy a zwłaszcza dla rolników, którym jesteśmy wdzięczni za trud i wysiłek włożony w coroczne zbiory.

 • Koncert Noworoczny

  W kalendarzu imprez kulturalnych w gminie Niebylec na dobre wpisał się już, organizowany od kilku lat, NOWOROCZNY KONCERT.

 • Kapela Jany

  Kapela "Jany" została założona w 1977 roku przez Wacława Kozłowskiego. W 1985r. został powołany Gminny Ośrodek Kultury, który przejął w części patronat nad kapelą, a jej kierownikiem jest inż. Wiktor Bochenek.

 • Kapela Cajmery

  Kapela Cajmery powstała w 2000 r. W programie repertuarowym posiada przyśpiewki i melodie tradycyjnego folkloru miejskiego jak i kompozycje własne. Kapela  bawi swoim repertuarem na różnych imprezach okolicznościowych, spotkaniach integracyjnych i piknikach.

 • Mażoretki Dżet

  Założycielem zespołu "Mażoretki Dżet" jest tamburmajor orkiestry dętej w Niebylcu Agnieszka Cynar. Zespół działa od 2008 roku. Dziewczęta prezentują układy taneczno - marszowe żonglując i podrzucając pałeczkami mażoretkowymi.

 • Jazz Band

  Zespół "Jazz Band" powstał w 1998 r. i działa w GOK w Niebylcu. W repertuarze posiada standardy jazzu tradycyjnego, ery swingu i transkrypcje muzyki ludowej.

 • Promyczki

  Dziecięcy zespół „PROMYCZKI” działa od 2012 roku przy Gminnym Ośrodku Kultury w Niebylcu. Założycielem i instruktorem choreograficznym jest Agnieszka Cynar.

 • Trijo

  Zespół powstał w 2006 r. i funkcjonuje w ramach Gminnego Ośrodka Kultury w Niebylcu, współpracując z Domem Kultury Sokół w Strzyżowie

 • Spojrzenie

  Grupa zawiązała się w marcu 2009 r. Spotkania odbywają się raz w tygodniu w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Niebylcu. Zespołem opiekuję się Renata Kozdraś.

 • Orkiestra Dęta

  Orkiestra Dęta założona przez księdza Franciszka Murasa. Na początku była to orkiestra parafialna. Obecnie działa przy GOK w Niebylcu.. Orkiestra swoim repertuarem koncertuje podczas świąt kościelnych i państwowych.

Najnowsze artykuły, wstęp - link czytaj więcej cała treść

Niebylec, dnia 10-03-2017

Zadbaj o swoją urodę.

 

wstep m6 marca, z okazji zbliżającego się „Dnia Kobiet” Gminny Ośrodek Kultury  w Niebylcu gościł  panie, które przyjęły zaproszenie do udziału w spotkaniu pod hasłem „Zadbaj o swoją urodę”. Nad przebiegiem programu czuwała Renata Kozdraś, która w imieniu organizatora imprezy przywitała przybyłych gości.   Najważniejszym punktem programu było skorzystanie z fachowych porad zawodowej kosmetyczki, fryzjerki czy stylistki paznokci.

Wśród uczestników spotkania znaleźli się bowiem specjalni goście- eksperci od pielęgnacji ciała; Anna Maciaszkiewicz -kosmetyczka i właścicielka gabinetu kosmetycznego Andżelika Ciuł- stylistka paznokci oraz Katarzyna Zaremba - fryzjerka i właścicielka studia fryzur, Natalia Świder- fryzjerka. Uczestniczące w spotkaniu panie miały okazje porozmawiać o sprawach dotyczących pielęgnacji i kosmetyki całego ciała, dowiedziały się jak dbać o włosy i paznokcie. Poruszone tematy dotyczyły także możliwości technicznych i rodzajów zabiegów pielęgnacyjnych
w poszczególnych gabinetach. W trakcie spotkania wybrane panie mogły skorzystać ze swoistej metamorfozy, przy pomocy ekspertów uzyskały odpowiedni makijaż , poprawiły fryzurę czy pomalowały paznokcie. Wśród pań, które poddały się zabiegom znalazły się : Jadwiga Sworst, Danuta Lubas, Ewa Tarańska oraz Małgorzata Wyżykowska, Agnieszka Domaradzka oraz Maria Mazur. Garść humoru zapewnił występ kabaretowy grupy „Spojrzenie”, który w krótkich scenkach zajął się kobiecymi, codziennymi problemami. Zebrani mieli okazję zastanowić się nad tym jak robi się zakupy - oczami mężczyzny, jak wybrać się na bankiet, co podarować kobiecie i czy życie płci pięknej to tylko przyjemność. W tych krótkich obrazach scenicznych zaprezentowali się: Edyta Jakóbska i Karolina Ćwiąkała oraz Eryk Trojanowski, Artur Szlachta , Maciej Wnęk i Ireneusz Organ. W części muzycznej usłyszeliśmy Justynę Olak, a nad stroną techniczną czuwał Bartosz Siciak. Na koniec wśród zebranych wylosowano pamiątkowe upominki, sponsorowane przez organizatora i specjalnych gości. Przy losowaniu kuponów pomocą służyła Karolina Sołtys, której bardzo dziękujemy. W czasie spotkania trwała miła i kawiarniana atmosfera, dla gości przygotowano bowiem słodko-słony poczęstunek. Wszystko zarejestrowała obecna również jasielska telewizja internetowa.
Na koniec mała refleksja: Myślę, że temat i propozycja świętowania „Dnia kobiet” w ten sposób był ciekawy i panie obecne na spotkaniu wyszły z niego zadowolone. Szkoda tylko, że tak mało kobiet z tej propozycji skorzystało. Już teraz zapraszamy Drogie Panie na podobny babski wieczór w przyszłym roku.

 

Kliknij w obraz i oglądaj galerię.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Niebylec, dnia 07-01-2020 Zaproszenie! Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu  zaprasza na Koncert Noworoczny   Szczegóły w czytaj więcej.

Oglądaj cały artykuł
 Zaproszenie na Koncert Noworoczny 2020

Niebylec, dnia 19-12-2019 r. Życzenia świąteczne 2019.     Szczegóły w czytaj więcej.

Oglądaj cały artykuł
Życzenia 2019

Niebylec, dnia 19-12-2019 Zaproszenie! Gminny Ośrodek Kultury oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Niebylcu zapraszają na "FERIE ZIMOWE"   Szczegóły w czytaj więcej.

Oglądaj cały artykuł
Ferie zimowe 2019 rok

Niebylec, dnia 19-12-2019 Kiermasz Świąteczny. Po raz kolejny świąteczną atmosferę wprowadził kiermasz rękodzieła artystycznego zorganizowany 13 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Niebylcu. Tym razem…

Oglądaj cały artykuł
Kiermasz Świąteczny 2019 r.

Niebylec, dnia 14-12-2019 Informacja! Od poniedziałku tj. 16 grudnia do nabycia nowy numer Głosu Niebylca Nr 4-2019 w stałych punktach sprzedaży na terenie Gminy Niebylec.…

Oglądaj cały artykuł
Informacja

Niebylec, dnia 11-12-2019 Zaproszenie! Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu  zaprasza na Kiermasz Świąteczny   Szczegóły w czytaj więcej.

Oglądaj cały artykuł
 Zaproszenie na Kiermasz Świąteczny 2019

Niebylec, dnia 04-12-2019 Zaproszenie! Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu  zaprasza na :    Szczegóły w czytaj więcej.

Oglądaj cały artykuł
 Zaproszenie na Siberian Wellness, Poland

Niebylec, dnia 27-11-2019 Zaproszenie! Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu  zaprasza na Koncert charytatywny - gramy dla Bernadki.    Szczegóły w czytaj więcej.

Oglądaj cały artykuł
 Zaproszenie na Koncert charytatywny - gramy dla Bernadki

Niebylec, dnia 27-11-2019 XVI Niebyleckie Impresje Jazzowe 20 LAT SLAVIA DIXIELAND BAND Z GOK NIEBYLEC Muzyki na żywo najlepiej słucha się w plenerze, podczas letniego…

Oglądaj cały artykuł
XVI Niebyleckice Impresje Jazowe

Niebylec, dnia 18-11-2019 Zaproszenie! Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu  zaprasza na Niebyleckie Impresje Jazzowe    Szczegóły w czytaj więcej.

Oglądaj cały artykuł
 Zaproszenie na Niebyleckie Impresje Jazzowe

GOK Niebylec tel 17 277 30 30